Kovo 17 d. ED Marijampolė kartu su svečiu kibernetinio saugumo Team EUROPE DIRECT ekspertu Mariumi Pareščiumi susitiko net su trijomis skirtingomis auditorijomis.
Naršydami internete ar naudodamiesi programėle, bet kurią akimirką galite tapti kibernetinių atakų taikiniu. Kibernetiniai nusikaltėliai gali pasinaudoti jūsų paskyra ar elektroniniu paštu, darydami nusikaltimus, ir gali sekti kiekvieną vartotojo žingsnį – pasiekia net jūsų slaptažodžius, banko kortelių duomenis ar buvimo vietą, o su tuo registruodamiesi sutinka patys vartotojai. Ar suprantame tikras kibernetinio saugumo grėsmes?
Labai svarbu mokėti saugiai naudotis interneto teikiamomis galimybėmis ir vienintelis būdas to pasiekti yra vartotojų švietimas.
IT ir kibernetinio saugumo Team EUROPE DIRECT ekspertas Marius Pareščius ED Marijampolė kvietimu susitiko su jaunaisiais verslininkais Marijampolės Spiečiuje, su gimnazistais, bei su Marijampolės Kolegijos bendruomene ir pasakojo apie ES bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, hackerius, informacijos saugą, asmens duomenis, sekimą, įsilaužimus, kokių veiksmų imasi ES, kad užtikrintų atsparumą kovoje su kibernetiniais nusikaltimais.
Visi dalyviai galėjo užduoti rūpimus svarbius klausimus apie kibernetinį saugumą ir IT.
Kibernetinis saugumas yra itin svarbus kuriant atsparią, žalią ir skaitmeninę Europą.