Lapkričio 15 d. Europe Direct Marijampolė priėmė kelias grupes gimnazistų, atvykusių susitikti su Europos Parlamento biuro Lietuvoje atstovais.
Vilkaviškio raj. Gražiškių gimnazija, šiuo metu vykdanti Erasmus+ projektą su Vokietijos ir Kipro partneriais, pas mus atvyko kartu su besisvečiuojančiais gimnazistais iš šių šalių. Europos Parlamento biuro Vilniuje darbuotoja gimnazistams trumpai papasakojo apie šią instituciją ir jaunimo įsitraukimo į pilietinę veiklą svarbą. Žinias užtvirtinti padėjo kartu atvykęs iniciatyvos „Žinau, ką renku” savanoris Donatas, jaunuoliams pravedęs improvizuotą vaidmenų žaidimą apie balsavimą Europos Parlamento rinkimuose.
Analogiška programa laukė ir vėliau atvykusių Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos ir Marijampolės Sūduvos gimnazijos moksleivių. Po žaidimo vykusiame pokalbyje su gimnazistais bandėme išsiaiškinti, kokios ir kaip pateikiamos informacijos apie dalyvavimą pilietinėje veikloje jaunimui labiausiai trūksta, ir kokiais būdais ir priemonėmis galėtume padidinti jaunuolių aktyvumą.