Europe Direct Marijampolė prisideda prie Europos Geležinkelių metų tikslų įgyvendinimo ir kviečia dalyvauti foto iniciatyvoje #EuropaVeža. Tai puikus šansas laimėti kelioninę kuprinę!
2021-ieji yra paskelbti Europos Geležinkelių metais #EUYearofRail
Tad prisidėdami prie šios iniciatyvos, kviečiame – iki spalio paskutinės dienos siųsk nuotraukas tema „Europos geležinkeliai“. Tai proga su visais pasidalinti geriausiomis pačių darytomis vagonų, stočių, ar net vaizdų pro traukinio langą nuotraukomis. O gal tiesiog asmenuke, kai patogiai keliausi traukiniu! Fiksuok savo kelionių traukiniais akimirkas, pasidalink nuotraukomis su mumis, kad tai taptų paskatinimu ir kitiems rinktis šią saugią ir tvarią transporto priemonę.
TAISYKLĖS:
Atsiųsk nuotrauką mums marijampole@eudirect.lt
Taip pat įkelk ją į savo FB su grotažymėmis #EuropaVeža ir #EuropeDirectMarijampolė
Paprašyk savo draugų pamėgti nuotrauką!
Burtų keliu vienam iš Jūsų atiteks puiki kelioninė kuprinė, su kuria ir toliau sėkmingai keliausi traukiniais 😉
Dar vienam laimingajam padovanosime stalo žaidimą „Eureka“.
Dalyvio deklaracija: patvirtinu, kad esu autorius (-ė) fotografijų, kurias pateikiu Konkursui, joks kitas autorius ar autorių teisių turėtojas nepareikš jokių autorių teisių į Konkursui pateikiamas fotografijas. Konkurso organizatoriai turi teisę panaudoti atsiųstas fotografijas, nurodant autorių, žiniasklaidos priemonėse, įskaitant socialinius tinklus, internetą ir spaudą.
Dalyvaudamas patvirtinu, kad sutinku su visomis šiomis sąlygomis.