Europos žalioji ir skaitmeninė pertvarka, skaitmeninio amžiaus ir atspari Europa – kaip  Lietuvos visuomenei pristatome ambicingą Europos ateities viziją ir darbus, siekiant šią viziją paversti tikrove?  

Kaip pristatome Europos Sąjungos politines iniciatyvas ir konkrečius veiksmus Lietuvos visuomenei? Kaip pandemija pakeitė ES komunikaciją? Kokiais inovatyviais sprendimais įtrauksime visuomenę į Europos ateities kūrimą? Kokie naratyvai greičiausiai prikausto auditorijos dėmesį? Kokiomis šiandieninėmis tendencijomis galima pasinaudoti, siekiant efektyviau komunikuoti Europos sprendimus ir iššūkius?

Apie visa tai bus diskutuojama jau tradicinėje ES komunikacijos konferencijoje „Kometa“. Konferencijos metu aptarsime šiandieninę Europos Sąjungos komunikaciją, jos prioritetus, dalinsimės patirtimi ir vertingomis pamokomis iš vykdytų projektų, susipažinsime su skaitmeninės komunikacijos tendencijomis ir įdomybėmis.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Europos Parlamento biuro Lietuvoje organizuojama konferencija, bendradarbiaujant su LR užsienio reikalų ministerija, suburs Lietuvoje veikiančių ES institucijų,  nacionalinių institucijų bei agentūrų, kuruojančių ES progranas bei iniciatvas, atstovus, „Europe Direct“ centrų vadovus.

Susipažinkite su renginio programa.

Kontaktinis asmuo: Aneta Stankevičienė, aneta.stankeviciene@ec.europa.eu(link sends e-mail).