Balandžio 26 d. 17 val. kviečiame į susitikimą su politologu, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Jean Monnet profesoriumi, Team EUROPE DIRECT ekspertu Mindaugu Jurkynu. Susitikime kalbėsime apie šiandieninę Europos Sąjungos situaciją, aktualiausius joje vykstančius procesus, Lietuvai svarbiausius ES politikos aspektus, kartu paliečiant ir didžiausius iššūkius ir kaip juos sekasi įveikti. Apie tai, kaip praėjo 19 narystės ES metų ir kaip ši narystė padeda Lietuvai pasitikti ir įveikti iššūkius. Apie galimus Europos Sąjungos ateities scenarijus, esminius mūsų laukiančius pokyčius ir apie Lietuvos indėlį tolimesniuose ES kaitos procesuose.
Šį renginį organizuojame bendradarbiaudami su bičiuliais Petro Kriaučiūno viešąja biblioteka, ir skiriame jį Nacionalinei bibliotekų savaitei, kurios tema šiais metais yra „Kartu įveikiant krizes”.
Iš Suvalkijos kilęs politologas Mindaugas Jurkynas šįkart Marijampolėje svečiuojasi ne atsitiktinai – šis susitikimas yra pirmasis iš EUROPE DIRECT Marijampolė organizuojamos renginių ir iniciatyvų serijos „Kitokia Europa”, kurios veiklose supažindinsime su Marijampolės regiono žmonėmis ir jų pasiekimais per narystės ES laikotarpį.
——————————-
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, dalyvaudami duodate sutikimą šios medžiagos viešinimui.