Naršydami internete ar naudodamiesi programėle, bet kurią akimirką galite tapti kibernetinių atakų taikiniu. Ar žinote, kad kibernetiniai nusikaltėliai gali pasinaudoti jūsų paskyra ar elektroniniu paštu, darydami nusikaltimus, ir gali sekti kiekvieną vartotojo žingsnį – pasiekia net jūsų slaptažodžius, banko kortelių duomenis ar buvimo vietą. O su tuo registruodamiesi sutinka patys vartotojai. Ar suprantame tikras kibernetinio saugumo grėsmes?
Labai svarbu mokėti saugiai naudotis interneto teikiamomis galimybėmis ir vienintelis būdas to pasiekti yra vartotojų švietimas. 𝐊𝐨𝐯𝐨 𝟏𝟕 𝐝. 𝟏𝟑 𝐯𝐚𝐥. 𝐤𝐯𝐢𝐞𝐜̌𝐢𝐚𝐦𝐞 𝐢̨ 𝐬𝐮𝐬𝐢𝐭𝐢𝐤𝐢𝐦𝐚̨ 𝐬𝐮 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐮𝐦𝐢 𝐏𝐚𝐫𝐞𝐬̌𝐜̌𝐢𝐮𝐦𝐢, IT ir kibernetinio saugumo ekspertu, kuris papasakos apie hackerius, informacijos saugą, asmens duomenis, sekimą, įsilaužimus. Galėsi užduoti tau svarbius klausimus apie kibernetinį saugumą ir IT. Susitikimas vyks Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 22 Marijampolė.

Tai antrasis susitikimų ciklo „ES užaugusi karta” renginys. Pirmasis renginys „Kiek saugūs esame?” vasario mėn. kvietė susitikti su atsargos pulkininku Vaidotu Malinioniu. Trečiasis aplinkosaugine tema planuojamas balandžio mėn. Diskusijų ciklas skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams, akademiniam jaunimui ir visiems, besidomintiems ES aktualijomis.